طراحی نرم افزار اندروید برای مشاورین املاک

طراحی نرم افزار اندروید برای مشاورین املاک با امکان ثبت ملک ،ویرایش و مشخص کردن ملک ویژه - ثبت در کافه بازار مایکت و معرفی نرم افزار اندروید املاک

امروزه با در درسترس بودن اطلاعات بر روی گوشی موبایل، افراد بیش ازگذشته به دستگاه های هوشمند وابسته شده اند، زیرا که آسان ترین راه جهت دسترسی به اطلاعات بوده و در هر کسب وکاری دردنیا شاهد روی آوردن به سمت ساخت اپلیکیشن های موبایل هستیم.
 بنگاه های املاک نیز از این قضیه مستثنا نیستند زیرا که بهترین و سریعترین راه ممکن برای یافتن املاک از طریق اینترنت و به خصوص اپلیکیشن های اندرویدی می باشد. با داشتن اپلیکیشن اندرویدی املاک برای بنگاه معاملاتی خود، باعث ایجاد پل ارتباطی میان بنگاه و مشتریهای آنها می شود، شما برای طراحی سایت املاک میتوانید از این لینک استفاده کنید
طراحی اپلیکیشن املاک به کاربران این امکان را می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی بتوانند خانه ی مورد نظر خود را جهت اجاره، خرید، رهن و…پیدا کنند. همچنین این اپلیکشن با در اختیار گذاشتن تصاویر و اطلاعات از خانه ی مورد نظر به کاربران این امکان را می دهد تا نسبت به زمان بندی و شرایط  ارائه شده توسط صاحب خانه ها آگاهی یابد و بتواند برنامه ریزی بهتری نسبت به پول خود داشته باشد.
برخی از مهمترین ویژگیهای اپلیکیشن املاک :
1- استفاده از نقشه برای برنامه برای اینکه کاربران در سریعترین زمان ممکن خانه مورد نظر خود را پیدا کنند
2- امکان درج ، ویرایش وحذف ملک به صورت آنی پنل تحت وب
3- قابلیت ثبت ملک با مشخصات کامل ( نوع ، متراژ، اتاق، سرویس بهداشتی، اجاره ی ماهیانه، نقشه ، ویژگی ها و امکانات (پارکینگ ، استخر ، آسانسور)  ،آدرس،گالری تصاویر) 
4- نمایش تصاویر مکان مورد نظر
5- امکان استفاده ازجی پی اس موبایل
6- امکان دریافت هزینه برای مشاهده اطلاعات تماس مکان مورد نظر
7- امکان نظر دادن درباره ملک
8- سیستم ثبت ملک به سه صورت رهن، اجاره و فروش 
9- امکان شخصی سازی و افزودن امکانات دلخواه به سفارش مشتری
10- امکان گفتگوی آنلاین


 

مطالب مرتبط