طراحی سایت با قالب اختصاصی در رشت

امروز درباره این سخن خواهیم گفت که چرا طراحی وب سایت با قالب اختصاصی اهمیت دارد و چرا باید از قالب های اختصاصی استفاده کرد.

امروز درباره این سخن خواهیم گفت که چرا طراحی وب سایت با قالب اختصاصی اهمیت دارد و چرا باید از قالب های اختصاصی استفاده کرد.

قالب های آماده یعنی پوسته های از پیش ساخته شده که به صورت پولی یا رایگان در اینترنت وجود دارد. قالب های رایگان با یک سرچ کوتاه در گوگل به راحتی پیدا می شوند. قالب های پولی هم می توان در فروشگاه های آنلاین قالب سایت تهیه کرد. قالب های آماده همانطور که از اسمش پیداست نیاز به آماده سازی و کد نویسی ندارد و با صرف هزینه کم به سرعت می توان آن را تهیه و استفاده کرد.

معایب قالب های آماده

وقتی یک قالب آماده تهیه می کنید ممکن است در گام نخست هیچ اشکال و ایرادی به چشمتان نخورد. اما پس از استفاده کم کم ناسازگاری ها و اشکالات قالب خود را نشان خواهد داد. قالب های آماده معمولا دارای ایرادات برنامه نویسی هستند که هنگام استفاده و تنظیم آن روی وبسایت خود متوجه آنها می شوید. مشکلاتی در نمایش عناصر، اجرای درست کد ها و برنامه ها و ...

برخی از افراد به دلیل هزینه پایین و سرعت از قالب های آماده استفاده می کنند. این افراد تنها به هزینه پایین فکر می کنند. اما به مرور متوجه می شوند که قالب آماده دارای معایب و اشکالاتی است. کسی که از قالب اختصاصی استفاده می کنند و کسی که قالب آماده تهیه می کند در آینده تفاوت های انها مشخص خواهد شد. شخصی که از قالب اختصاصی متناسب با ساختار سایت خود استفاده می کند به مشکلات و معایب ساختاری و برنامه نویسی بر نخواهد خورد و به راحتی از سایت خود سود خواهد برد.

از معایب قالب های آماده می تواند موارد زیر را بر شمرد.

تشابه سایت شما با برخی سایت های دیگر

عدم انعطاف یا انعطاف پذیری کم در مقابل تغییرات

عدم توانایی ایجاد تغییرات در قالب

سرعت لودینگ پایین

امکانات و گزینه های اضافی برای این قالب ها در دسترس نیست

تعلق نداشتن کپی رایت به شما

کیفیت پایین ظاهری

عدم پشتیبانی مناسب برنامه نویسی

و ...

در دنیای امروز سایت شما هویت شما را می سازد. قالب آماده شاید در ابتدا برای شما مشکلی پیش نیاورد اما اگر شما یک شرکت، سازمان یا کسب و کار در حال پیشرفت هستید به خاطر داشته باشید که طراحی اختصاصی می تواند باعث پیشرفت بیشتر شما گردد و دست شما را در افزودن امکانات و توانایی های بیشتر در وب سایتتان باز بگذارد. وقتی کاربر وارد سایت شما می شود با دیدن ظواهر متوجه می شود که شما چه میزان برای کسب و کار خود ارزش و اعتبار قائل هستید. علاوه بر اینکه شما می توانید با ویرایش محتوای سایت و ایجاد تغییرات کوچک پویایی در سایت ایجاد نموده و کاربران نیز این رشد را درک خواهند کرد.

مطالب مرتبط