طراحی سایت

طراحی سایت در رشت

گسترش برنامه نویسی سایت:

وب با سرعت بسیار زیاد در حال گسترش است و در کشورهای پیشرفته هر شغلی با هر اندازه گستردگی و هر شخصیتی در هر جا و مکانی (از قبیل دانشجو،جویای کار،پزشک و...) نیاز به داشتن یک وب سایت را احساس میکند و وب سایتی را به عنوان برند برای خود و کسب کارش ایجاد میکند،طراحی یک وب سایت داری اصولی می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم.با برنامه نویسان مریخی همراه باشید.

نیاز به داشتن یک سایت:

ابتدا باید دلیل و نیاز به داشتن وب سایت مستقل را بررسی کرد، سایت شما برند شما می باشد و قطعا اگر در آن هیچ فعالیتی هم نداشته باشید، همینکه در تبلیغات خود آدرس یک سایت با دامنه مختص به خودتان (به عنوان مثال www.mars- site.ir نه صفحه ای در نیازمندی و ساب دامین یک سایت دیگر) وجود داشته باشد به خودی خود اعتمادی در ذهن مشتری شما ایجاد میکند

طراحی وب سایت

طراحی سایت و اهمیت آن برای شرکت ها:

شرکتی را تصور کنید در زمینه ساخت استخر کار میکند و آدرس سایتی با نام شرکت خود دارد و نمونه کار های خود در زمینه تاسیس استخر و جکوزی های ایجاد شده قرار میدهد و شرکتی مشابه در گوشه ای از شهر دفتری را در بهترین حالت ممکن خریداری کرده و بنری در ورودی آن نصب کرده و میگوید من استخر طراحی و اجرا میکنم! اگر شما بخواهید به عنوان مشتری خودتان را تصور کنید سراغ کدام یک از این دو شرکت برای پیاده سازی استخر خودتان میروید؟

طراحی سایت پزشکی و ضرورت آن:

دو دکتر با یک تخصص و توانایی مشابه را تصور کنید که مطبی را باز کرده و تابلو کوچک فلزی در ورودی در خود نصب کرده اند و اسم خود را در خط اول و تخصص خود را در خط بعدی آن هک کرده اند... قطعا آن مطبی شلوغ تر و رونق بیشتری خواهد داشت که سایتی داشته وتبلیغات فضای مجازی را فراموش نکرده است. قطعا هر کسب و کاری بدون تبلیغ در فضای مجازی و نداشتن سایت فراموش خواهد شد.

شرکت طراحی سایت

جوامع مجازی باید یا نباید:

متاسفانه در ایران اکثر کسب و کار ها تمایل دارند که تنها در جوامع مجازی فعالیت کنند ولی با یک نگاه سطحی میتوان متوجه شد که جوامع مجازی و داشتن آن دلیلی برای نداشتن سایت نیست بلکه در جوامع مجازی باید سایت کماکان برند شود، زیرا جوامع گذرا هستند و این را میتوان با مرور گذشته متوجه شد، فیس بوک،تلگرام،لینک این، پینترس،؛گوگل پلاس، اینستاگرام و... هیچ مشخص نیست نرم افزار و یا شبکه مجازی که امروزه ده ها میلیون کاربر در آن فعالیت دارند فردا نیز وجود داشته باشد، لذا همانطور که شرکت های بزرگ به این موضوع مهم توجه دارند ، کسب و کار های کوچکتر نیز باید به برند سازی سایت خود بپردازند